Rogers Powertone Snare 14" x 6,5" White Marine Pearl
Rogers Powertone Snare 14" x 6,5" White Marine Pearl
Rogers Powertone Snare 14" x 6,5" White Marine Pearl
Drevené snare bubny PowerTone sú navrhnuté tak, aby poskytovali výnimočný tón a dynamickú odozvu, a disponujú patentovanou konštrukciou Rogers s 5-vrstvovým telom a 2-vrstvovými výstužnými krúžkami, ktorá zaisťuje široko otvorený drevený tón, ktorý sa hodí do každej hudobnej situácie.- 5-vrstvové telo z javora a topoľa + výstužné krúžky
- blany Remo USA
- 8 ladiacich skrutiek
- 2,3 mm obruče
- Bez vnútorného tlmiča
- Biela námornícka perlová
Dodatočné parametre
| Kategória: | Snare bubny – Rytmičáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 4718981493327 |
| Materiál bubna: | Maple/Poplar (javor/topoľ) |
| ? Priemer: | 14" |
| ? Výška bubna: | 6,5" |
| MPN: | 26WMP |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
