Rogers ST36-BN Superten Snare 14" x 5" Black Pearl
Rogers ST36-BN Superten Snare 14" x 5" Black Pearl
Rogers ST36-BN Superten Snare 14" x 5" Black Pearl
- snare Rogers Superten 14x5
- telo: 5-vrstvový javor-topoľ s výstužnými krúžkami
- rám: 2,3 mm s trojitým lemovaním, 10 ladiacich skrutiek na strane
- upevňovacie úchyty: odliate úchyty Beavertail (10)
- napínač strún: Clock Face
- logo: SuperTen
- fólia Black Pearl
- blany: Remo USA Batter / UT Snare Side
- vyrobené v USA
Dodatočné parametre
| Kategória: | Snare bubny – Rytmičáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 5454654654 |
| Materiál bubna: | Maple/Poplar (javor/topoľ) |
| ? Priemer: | 14" |
| ? Výška bubna: | 5" |
| MPN: | ST36-BN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
