Black Panther Switchblade Snare BPNML4550CKX 14" x 5,5"
Black Panther Switchblade Snare BPNML4550CKX 14" x 5,5"
Black Panther Switchblade Snare BPNML4550CKX 14" x 5,5"
Black Panther Switchblade
BPNML4550CKX
- korpus: 14x5,5" javor 6 vrstiev / 6 mm
- hrany Sonic clear 45° 3× air vent
- ráfiky: špeciálne rovné s vintage hákmi
- skrutky: 10 na strane
- povrch korpusu: Agean Burl (lakované)
- povrch mechaniky: chróm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Snare bubny – Rytmičáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 841089163640 |
| Materiál bubna: | Maple (javor) |
| ? Priemer: | 14" |
| ? Výška bubna: | 5,5" |
| MPN: | BPNML4550CKX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
