Black Panther Nemesis Snare BPNWP4550CKA Mocha Satin 14" x 5,5"
Black Panther Nemesis Snare BPNWP4550CKA Mocha Satin 14" x 5,5"
Black Panther Nemesis Snare BPNWP4550CKA Mocha Satin 14" x 5,5"
Black Panther Nemesis
BPNWP4550CKA
- korpus: 14x5,5" orech/padauk/orech 7 vrstiev / 7,2 mm
- hrany Sonic clear 45°
- ráfiky: Die Cast
- skrutky: 10 na strane
- povrch korpusu: Mocha Satin (lakované)
- povrch mechaniky: chróm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Snare bubny – Rytmičáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 841089163350 |
| Materiál bubna: | Walnut/Padauk (orech/padauk) |
| ? Priemer: | 14" |
| ? Výška bubna: | 5,5" |
| MPN: | BPNWP4550CKA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
