Vic Firth American Classic 5B Vic Grip
Vic Firth American Classic 5B Vic Grip
Vic Firth American Classic 5B Vic Grip
Hikorové paličky zo série American Classic sú kombináciou tradičného prístupu s poňatím firmy Vic Firth. Sú vyrobené tak, aby ponúkali plný tón, skvelý feeling a ideálnu kontrolu nad zvukom. Vďaka vlastnostiam hikora sú málo ohybné, skvele absorbujú energiu pri úderoch, a ponúkajú tak skutočne dlhú životnosť. Modely s drevenými špičkami majú svoj koniec tvarovaný tak, aby z činelov získali ten najlepší možný zvuk.
- Materiál: Hikor
- Typ: 5B
- Dĺžka: 406 mm
- Hrúbka: 15,1 mm
- Špička: Drevo
- Krajina výroby: Spojené štáty americké
Dodatočné parametre
| Kategória: | Paličky 5B |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Dĺžka paličky: | 406,4 mm |
| Hlavička: | Drevo |
| Materiál paličky: | Hickory (hikor) |
| Priemer paličky: | 15,1 mm |
| Tvar hlavičky: | Tear Drop (slza) |
| HSCode: | 9209997000 |
| MPN: | 5BVG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
